راهنمای tunnel

راهنمای Tunnel  VPN

Tunnel VPN چیست؟

 Tunnel VPN نرم افزار جدیدی است با پروتکل های مختلف و امنیت بسیار بالا که محدودیت های فعلی در آن تاثیری نداشته و با سرعت زیاد همه سایت ها را باز می کند.

نحوه نصب و تنظیم در Windows:

۱- ابتدا نرم افزار مورد نیاز برای کانکت شدن را از لینک مقابل دریافت کنید: دریافت نرم افزار

۲- فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کرده و فایل CASPIAN NET.EXE را نصب نمایید.

۳- از روی دسکتاپ  Tunnel VPN را اجرا کرده و یکی از پروتکل های iNET یا +Tunnel یا SSL یا VPN+ و همچنین یکی از سرورها را انتخاب کنید و بعد از وارد کردن نام کاریری و کلمه عبور خود وصل شوید.

نکته ۱: قبل از اتصال اگر به وی پی ان یا https متصل هستید، آنرا قطع کنید.

نکته ۲: پروتکل های iNET و +Tunnel و SSL در داخل خود یک Proxifier دارند و نیازی به باز کردن Proxifier و یا تغییر تنظیمات توسط شما نیست.

توجه : برای قطع ارتباط کلید Disconnect را بزنید. سپس روی آیکن  Tunnel VPN در کنار ساعت راست کلیک کرده و گزینه Exit را انتخاب کنید.

تفاوت پروتکل ها:

برای اتصال چهار نوع پروتکل وجود دارد. iNET و +Tunnel و SSL که مانند پراکسی عمل کرده و +VPN که مانند وی پی ان عمل می کند. در صورتی که با یکی از پروتکل ها مشکل سرعت و یا اتصال داشتید بهتر است پروتکل های دیگر را امتحان کنید.

تنظیمات :

Mode: نحوه اتصال نرم افزار ها به سرورهای iNET و +Tunnel و SSL را تعیین می کند. در صورت انتخاب Use Proxifier همه نرم افزار ها از طریق پراکسی وصل می شوند. با انتخاب Set proxy on IE and Chrome فقط مرورگر Internet Explorer و Chrome از طریق پراکسی وصل شده و بقیه نرم افزار ها به صورت مستقیم به اینترنت وصل می شوند. در این حالت شما می توانید به صورت دستی در داخل نرم افزار مورد نظر پراکسی زیر را وارد کنید تا آن نرم افزار نیز از طریق پراکسی وصل شود.

Type: HTTP, SSL
HOST: 127.0.0.1
Port: 8080

خرید vpn برای اندروید
خريد vpn
خرید vpn برای iphone
خرید کریو
خريد vpn براي موبايل

مشکلات استفاده از  Tunnel VPN:

در هنگام اتصال پیغام Incorrect Username or Password نشان داده می شود.
اگر این خطا رو دریافت می کنید، به احتمال زیاد نام کاربری و یا رمز عبور را اشتباه تایپ می کنید و یا یوزر شما در حال حاضر آنلاین می باشد. این مساله را در ناحیه کاربری می توانید چک کنید.

نرم افزار با موفقیت وصل می شود اما هیچ سایتی باز نمی شود و یا Proxifier پیغام خطا می دهد.
احتمالا سیستم شما با نسخه پرتابل Proxifier مشکل دارد. از منوی Settings گزینه Set proxy on IE and Chrome را انتخاب کرده و مطابق آموزش تنظیمات بالا عمل کنید.